SVEIKA GYVENSENA

           Sveikas gyvenimo būdas, asmens harmonija su gamta, padeda žmogui gražiai, sveikai ir ilgai gyventi. "Žmogus - Gamtos tvarinys... Jei žmogus bus harmonijoje su Gamta, savo artimu, Dievu, ir pagaliau pats su savimi, jei išmoks taupiai naudoti savo energiją, gali išlikti sveikas ir aktyvus iki gyvenimo pabaigos."
        Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" sveikatos ugdymą puoselėja jau TRISDEŠIMT metų. Vienas iš pagrindinių tikslų - padėti šeimai, vaikams ugdytis atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, formuoti sveikos gyvensenos nuostatas, teikti žinių ir kurti sveiko gyvenimo nuostatų sistemą.Vaiko sveikata ugdoma kompleksiškai, apimant dešimt komponentų: savęs pažinimas; higiena; šeima ir sveikata; žalingų įpročių prevencija; saugos įgūdžiai; sveika mityba; ekologinis ugdymas; psichinė sveikata; fizinis aktyvumas; ligų prevencija.
           Nuo 2011 m. rugpjūčio 1 d. mūsų įstaigoje toliau tęsiama pieno programa ,,Pienas vaikams". Nuo 2014 m. spalio1 d. du kartus per savaitę kiekvienas vaikas NEMOKAMAI gauna vieną iš šių produktų:
  • naturalaus skonio, saldintas jogurtas "Dobilas"-125 gr.
  • varškytė "Dobilas"-86 gr.;

             Nuo 2011 metų spalio mėn.. dalyvaujame ES programoje ,,Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose". Šios programos siekis: įdiegti vaikams supratimą apie teigiamą vaisių ir daržovių vartojimo poveikį sveikatai, sudaryti vaikams galimybes daugiau valgyti vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi ir reikalingiausi vitaminai, mineralai. Nuo 2014 m. spalio1 d. du kartus per savaitę kiekvienas vaikas NEMOKAMAI gauna vieną iš šių produktų:
  • obuoliai (obuolių sultis)
  • morka
      
Informacija atnaujinta:
2015-02-25